馃弳 SUKCES NASZYCH M艁ODYCH SZACHIST脫W! 馃弳

馃弳 SUKCES NASZYCH M艁ODYCH SZACHIST脫W! 馃弳

馃弳 SUKCES NASZYCH M艁ODYCH SZACHIST脫W! 馃弳

Niezwyk艂e wie艣ci ze 艣wiata sport贸w umys艂owych! Nasza dru偶yna szkolna wzi臋艂a udzia艂 w Powiatowych Zawodach Szachowych w Mszanie Dolnej, gdzie rywalizowali艣my z 11 innymi dru偶ynami. Z dum膮 og艂aszamy, 偶e zdobyli艣my VICE MISTRZOSTWO POWIATU! 馃馃憦

To ogromny sukces i dow贸d na to, 偶e nasza m艂odzie偶 ma ogromny potencja艂 oraz zdolno艣ci, kt贸rymi mo偶e si臋 pochwali膰. Naszym zawodnikom przy艣wieca艂a pasja do szach贸w oraz ci臋偶ka praca. Warto podkre艣li膰, 偶e w przygotowaniach do zawod贸w ogromn膮 rol臋 odegra艂 Pan Jaros艂aw Draus, kt贸ry wk艂ada艂 wiele wysi艂ku w rozwijanie umiej臋tno艣ci naszych uczni贸w. 馃懆鈥嶐煆鈾燂笍

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zawod贸w oraz ich opiekunom i trenerowi! 馃専

To wspania艂a okazja, aby pokaza膰, 偶e nawet w ma艂ej spo艂eczno艣ci takiej jak nasza, mo偶emy osi膮ga膰 wielkie sukcesy. 艢wietny przyk艂ad tego, 偶e wsp贸lny wysi艂ek i determinacja prowadz膮 do osi膮gni臋cia celu. 馃挭

Gratulacje i czekamy na kolejne sukcesy! 馃弳馃尃

Nasza dru偶yna gra艂a w sk艂adzie:

  • Dawid Wojtyczka
  • Micha艂 Tromiczak
  • Grzegorz Tromiczak
  • Zuzanna Kijek

#Szachy #SukcesUczni贸w #SportUmys艂owy #Pasja #Determination #MszanaG贸rna #MistrzowieSzach贸w

Dodaj komentarz

Tw贸j adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content