“Ania z Zielonego Wzgórza”

“Ania z Zielonego Wzgórza”

Sprawozdanie z wycieczki klasy IV na musical „Ania z Zielonego Wzgórza”

Dnia 22 listopada 2022 roku klasa czwarta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej wraz z uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubomierzu, odbyły wycieczkę na musical „Ania z Zielonego Wzgórza” do Domu Kultury w Limanowej. Spektakl przedstawiony był przez aktorów z teatru „Cracovia”. Zbiórka przed szkołą odbyła się o 6:35, by zdążyć na musical na 8:30. Przedstawiono w nim różne sceny z powieści. Bardzo podobał się uczniom. Aktorzy świetnie grali swoje role. Był ciekawy i momentami zabawny. Uczniowie często się śmiali, klaskali, kołysali rękami do muzyki.

W połowie spektaklu aktorzy zeszli ze sceny, większość widzów zaczęła szykować się do wyjścia, a to była tylko przerwa.

Wyjazd okazał się wspaniałą okazją do poznania lektury, jak i spędzenia miło czasu
z wychowawcą, nauczycielami z innej szkoły i  rówieśnikami. Powrót do szkoły odbył się około 12:00 godziny. Pogoda w tym dniu dopisała i wróciliśmy bezpiecznie do szkoły.

 

                Monika Dawiec klasa 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content