Atrakcyjny pobyt naszych uczniów Krakowie.

Atrakcyjny pobyt naszych uczniów Krakowie.

Wycieczka klasy pierwszej i czwartej do Krakowa.

 27 kwietnia 2023 roku, tj. czwartek klasa pierwsza i czwarta wraz z wychowawcami odbyła wycieczkę do Krakowa. W planie wycieczki była rewia na lodzie pt.” Podróże Sindbada Żeglarza” oraz wizyta w Muzeum Lotnictwa Polskiego. Rewia na lodzie, baśniowa opowieść przedstawiona na lodowisku „Cracovii” wzbudziła niemały zachwyt. Wspaniała sceneria, taniec na lodzie, występy artystów, przepiękne stroje, a do tego cudowna muzyka. To wszystko sprawiło, że cała widownia z wielkim entuzjazmem przeżyła morskie przygody Sindbada Żeglarza.
 Również z wielkim zainteresowaniem nasi uczniowie słuchali żywej lekcji historii prowadzonej przez przewodnika w Muzeum Lotnictwa Polskiego. Zafascynowały ich samoloty z okresu I i II wojny światowej. W tym dniu towarzyszyły wszystkim świetne humory i bezdeszczowa pogoda. Dzieciaki
wróciły zadowolone i spragnione kolejnej przygody z wycieczką.                               Helena Domagała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content