Bezpiecznie na drodze

Bezpiecznie na drodze

Odblaskowa szkoła to my

                                                         

Kolejny dzień szkoły, kolejna inicjatywa,  zwiększająca bezpieczeństwo dzieci. Każdy wie, że znajomość znaków drogowych jest bardzo  ważna, dlatego też dzisiejsze zajęcia świetlicowe poświęcone były właśnie znakom.  Dzieci przypomniały sobie znaczenie wybranych znaków i  sygnalizacji świetlnej. Wykonały pracę plastyczną ze znakiem drogowym w roli główne oraz miniaturowe sygnalizatory.  Prace zostały powieszone na gazetce, na korytarzu szkolnym.

                                                                                                                                                                                                         Anna Mrózek-Kotarska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content