Dawid Wojtyczka laureatem Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego

Dawid Wojtyczka laureatem Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego

Wielkie gratulacje dla Dawida Wojtyczki z kl. II, za uzyskanie tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. „Laurka dla Jana Pawła II” zorganizowanego z okazji 100 urodzin św. Jana Pawła II.

Organizatorem konkursu był Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie. Na konkurs napłynęło 1289 prac zarówno z Polski, jak i z zagranicy, w tym 14 prac uczniów naszej szkoły. Z wszystkich prac utworzono 18 maja – w dniu urodzin papieża – wielkie serce przed Centrum Jana Pawła II w Krakowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content