DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

21 - 22 STYCZNIA - DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2022

“Babciu, Dziadku coś Wam dam. Jedno serce, które mam, a w tym sercu róży kwiat. Babciu, Dziadku,żyj 100lat! Z okazji zbliżającego się Święta Babci i Dziadka grupa przedszkolna “Misie” oraz  dzieci z zerówki przygotowały z pomocą swoich Pań  występy artystyczne dedykowane wszystkim Babciom i dziadkom. Przedszkolaki zaśpiewały piosenkę pt.”To dla Ciebie” oraz zatańczyły do utworu “Niegrzeczna Polka “.  Natomiast starsza grupa zaprezentowała taniec z pomponami i piosenkę pt.”Telefon z papieru”.

Na oba występy artystyczne Naszych najmłodszych uczniów serdecznie zapraszamy na facebook szkoły “Szkoła Podstawowa nr1 w Mszanie Górnej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content