Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to nasze ulubione święta, którym zawsze towarzyszą uroczyste obchody. Dnia 20 stycznia 2023 roku o godzinie 16.00 w naszej szkole odbyła się z tej okazji uroczystość. Zaproszeni dziadkowie oraz babcie licznie przybyli aby podziwiać występy swoich wnucząt. Na wstępie przewodnicząca samorządu szkolnego p. Agnieszka Karpierz  powitała wszystkich przybyłych gości: Wójta Gminy Mszana Dolna  p. Bolesława Żabę, Radną Gminy Mszana Dolna p. Marię Majdę, przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Limanowej p. Marcina Kozdronia wice-prezesa Zarządu, p. Marcina Dziedzinę  koordynatora Punktu Obsługi Klienta w Mszanie Dolnej, p. Andrzeja Walasika dyrektora Oddziału BS w Kamienicy,  kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Mszanie Górnej p.Natalię Szymoniak, sołtysa wsi Mszana Górna p. Stanisława Kuczaja, przewodniczącego Rady Rodziców p.Tomasza Dula oraz dyrektora szkoły p. Jarosława Mazura.

Dla wszystkich gości rodzice przygotowali słodki poczęstunek, a uczniowie wspaniały program artystyczny. Uroczystość rozpoczęły przedszkolaki, które piosenką i życzeniami wprowadziły wszystkich w odświętny nastrój. Kolejnymi artystami byli uczniowie z klasy 0, pierwszej i drugiej, którzy wierszem, utworami muzycznymi i życzeniami przekazali miłość do wszystkich Babć i Dziadków. Następnie wystąpiła klasa trzecia z Zespołem Regionalnym “Mali Zagórzanie”. W swoim bogatym programie zaprezentowali i odświeżyli pięknie zaśpiewane kolędy, pastorałki oraz tańce. Wszyscy artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a szanowni solenizanci ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po zakończonej części artystycznej uczniowie wręczyli własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu całej uroczystości.

Następnie głos zabrał dyrektor szkoły p. Jarosław Mazur, który złożył życzenia wszystkim babciom i dziadkom oraz podziękował nauczycielom i pracownikom za przygotowanie uroczystości i wszystkim gościom za przybycie. Nie zabrakło również ciepłych słów skierowanych do zebranych przez zaproszonych gości: Wójta Gminy Mszana Dolna, prezesa Banku Spółdzielczego w Limanowej oraz Sołtysa Wsi Mszana Górna.

Mamy nadzieję, że dzisiejsza uroczystość na długo pozostanie w pamięci naszych solenizantów.

Uroczystość została przygotowana przez nauczycieli:

  1. Jagwiga Borowiecka, p. Anna Bielin, p. Anna Godawska, p. Natalia Kaczor, p. Ewelina Pitek, p.Maria Szczucka , p. Wioleta Jarosz    oraz p. Rafał Borowiecki.                                                     Anna Bielin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content