Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Zimowy dzień, ale w sercach uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej gorąco. Powodem takiej atmosfery był obchodzony dnia 26.01.2024r. Dzień. Babci i Dziadka.

Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach. Tak też było w naszej szkole, do której licznie w ten dzień przybyli najukochańsi Dziadkowie i Bacie.

Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: ks. Proboszcz Jerzy Raźny, Pani Natalia Szymoniak – kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy Społecznej w Mszanie Górnej oraz Radny Gminy Mszana Dolna, Pan Krzysztof Kuczaj.

Przedszkolaki, a po nich uczniowie zerówki, klasy drugiej i trzeciej przedstawili swój program artystyczny. W kolejnej części uroczystości wystąpił zespół ,,Mali Zagórzanie”, który od lat pokazuje swoje umiejętności muzyczne.

Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnuków, a uczniowie odważnie i bez tremy zaprezentowali swoje umiejętności. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały laurki i upominki.

Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Dyrektor Szkoły Jarosław Mazur dołączył się do życzeń, podziękował wszystkim za przybycie oraz nauczycielom i rodzicom za przygotowanie uroczystości. Życzenia drogim jubilatom złożyli także zaproszeni goście.

Po zakończonej uroczystości dziadkowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce przygotowanej przez Wolontariat Szkolny.  Więcej zdjęć na facebooku szkoły.


                                                                                                                                                                                 Red. Jadwiga Borowiecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content