Dzień postaci z bajek

Dzień postaci z bajek

W dniu 08.10.2022r. w przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ POSTACI Z BAJEK. Na dzieci czekało wiele atrakcji – przeniosły się do baśniowej krainy. Rozmawialiśmy na temat ulubionych bajek, ćwiczylismy sprawność manualną oddzielając groch od fasoli. Nie zabrakło również bajkowych zabaw ruchowych, czarodziejskich zagadek z latarką, wspólnego ukladania puzzli, a także przedstawienia oraz zabaw przygotowanych przez wolontariat szkolny.Bardzo dziękujemy Pani Anitce i klasie 5 za współpracę i super zabawę! ?

mgr Ewelina Pitek

Więcej zdjęć na stronie facebook szkoły.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02p2TYNKfnfsDa71pdPxdXkdoCWvwpMu2mj4S9jVCjgiAvxySa1DeGAE82vQK42wg1l&id=100063491739396

Dzień postaci z bajek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content