DZień ziemi

DZień ziemi

   Sadzimy drzewa dla Ziemi
W tym roku światowy Dzień Ziemi przypada 22 kwietnia pod hasłem „Planet vs. Plastics”. Jednym z działań zaplanowanych  w naszej szkole by uczcić Ten Dzień , było sadzenie drzew w ogrodzie szkolnym. 19 kwietnia 2024 roku (piątek)  uczniowie klas piątej i siódmej wraz z dyrektorem szkoły p. Jarosławem Mazurem i nauczycielem przedmiotów przyrodniczych p. Heleną Domagałą posadzili w ogrodzie szkolnym 10 drzew – 5 jodeł oraz 5 brzóz . Drzewa szkoła otrzymała od Urzędu Gminy Mszana Dolna.

                                                                                                                                                                                      Helena Domagała 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content