Eko MOda na dzień ziemi

Eko MOda na dzień ziemi

"EKO MODA"

By uczcić Dzień Ziemi w naszej szkole zorganizowane zostało kolejne przedsięwzięcie. 
W  środę 15 maja odbył się konkursowy pokaz mody ekologicznej pt. „EKO MODA”. Konkurs prowadzony był przez uczniów klasy 5 wraz z nauczycielem biologii p. Heleną Domagałą. Poszczególne klasy pod opieką wychowawców wykonały dwa stroje z materiałów nadających się do recyklingu, by w środę zaprezentować się na pokazie mody. Ocenie podlegała pomysłowość, wykonanie oraz sposób prezentacji. Każda klasa wytypowała dwóch przedstawicieli  oraz  utwór muzyczny, przy którym przedstawiła swoje stroje.  W pokazie uczestniczyli wszyscy uczniowie  od najmłodszych przedszkolaków do najstarszej klasy 7. 
I miejsce uzyskało przedszkole  z  zerówką, II miejsce klasa szósta, III miejsce klasa piąta. Wszystkie stroje i pomysły były godne uwagi.  Prezentacje strojów przez modeli spotkały się z wielkim entuzjazmem i zostały docenione gorącymi oklaskami widowni. Podczas ustalania wyników dwie uczennice Adrianna Albrzykowska i Maria Bieniek zaśpiewały wybrane przez siebie piosenki.  Po ogłoszeniu wyników przez komisję konkursową, nagrody za 3 pierwsze miejsca wręczył dyrektor szkoły p. Jarosław Mazur , następnie  krótkim podsumowaniem zakończył modowy show.                                                                                                                                                                                                                                                                                   Helena Domagała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content