Gala Wolontariatu 2021

Gala Wolontariatu 2021

Gala wolontariatu 2021

GALA WOLONTARIATU 2021

 

“Człowiek jest wielki nie przez to , co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Te słowa Jana Pawła II stały się mottem Pierwszej Gali Wolontariatu 2021, która odbyła się 10.12.2021r. w Niedźwiedziu.

Uczestniczyli w niej również przedstawiciele Wolontariatu naszej szkoły wraz z opiekunem p. Anitą Ziemianin. Podczas gali zarówno nasza szkoła, jak i uczniowie, otrzymali certyfikaty działalności Wolontariatu Szkolnego. Organizatorem Gali Wolontariatu byli:

Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość, Wójt Gminy Niedźwiedź, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej , Biblioteka Gminna i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu. Serdecznie dziękujemy za piękną uroczystość i gościnne przyjęcie                                                                                                                                                                                                                                                                 Anita Ziemianin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content