Małopolska Szkolna Liga

Małopolska Szkolna Liga

Pierwsze w tym roku zawody uczniów klasy piątej

 

Dnia 09 stycznia 2024r. uczniowie klasy piątej naszej szkoły brali udział w zawodach narciarskich w ramach Małopolskiej Szkolnej Ligi w Klikuszowej. W zawodach brali udział uczniowie z ponad 40 szkół. Bardzo dobrze pobiegł Łukasz Kraska, zajmując 2 miejsce. Adrianna Albrzykowska zajęła 4 miejsce – rewelacyjne jak na debiut w zawodach narciarskich. Antonina Wojtyczka była szósta w tym biegu, dla niej i Łukasza to były drugie zawody na nartach. We trójkę ubierali tyle punktów że wystarczyło to do zajęcia 6 miejsca w klasyfikacji drużynowej, inne szkoły wystartowały do 15 reprezentantów.

Następny start 17 styczna planowany jest w Ptaszkowej.                                                                                                            red. Krzysztof Jarosz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content