Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole...

Nauka poprzez zabawę zawsze przynosi najlepsze efekty. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia idealnie wpasowuje się w tę koncepcję, a jego celem jest lepsze zrozumienie zasad kierujących się matematyką.

W tym roku Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia odbył się w naszej szkole w dniu 11 października. W ramach akcji która w naszej szkole była skierowana głównie do młodzieży szkolnej uczniowie podjęli szereg inicjatyw. Między innymi klasy wykonały przepiękne plakaty i gazetki klasowe promujące naukę tabliczki mnożenia, a w dzień akcji uczniowie ozdobili swoje ubrania działaniami matematycznymi. 

W ramach obchodów Dnia Tabliczki Mnożenia Pan Draus Jarosław szkolny matematyk zorganizował i przeprowadził konkurs wiedzy z tabliczki mnożenia, w którym to wzięło udział ponad 60 uczniów szkoły. W tegorocznych zawodach tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia przypadł Oliwii Kacik uczennica klasy VIII.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content