Osiągnięcie naszej szkoły w konkursie “Odblaskowa Szkoła”

Osiągnięcie naszej szkoły w konkursie “Odblaskowa Szkoła”

"Odblaskowa Szkoła" - ostateczne wyniki

Od września do listopada bieżącego roku szkolnego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XII Edycji Małopolskiego Konkursie „Odblaskowa Szkoła”. Poprzez różnego rodzaju inicjatywy ograniczające zagrożenia w ruchu drogowym nauczyciele udowodnili, że nie tylko uczą, ale również dbają o bezpieczeństwo swoich uczniów w drodze do i ze szkoły. Uczniowie pod okiem policjantów, oraz wychowawców uczyli się zasad bezpieczeństwa na drodze. Przystępowali do różnego rodzaju konkursów plastycznych, turniejów wiedzy o przepisach ruchu drogowego, turnieju szachowego, uczestniczyli w spotkaniach i imprezach których tematem przewodnim był ruch drogowy.

W ramach konkursu uzyskaliśmy 1236 punktów zajmując 24 lokatę na 168 wszystkich uczestniczących.

Dziękuję p. Annie Mrózek -Kotarskiej za przygotowanie i koordynację konkursu oraz wszystkim zaangażowanym: nauczycielom, wychowawcom świetlicy, rodzicom, strażakom oraz policji.                                                                                                                            Mazur Jarosław  – Dyrektor Szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content