Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny

Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji z niezapomnianego pikniku rodzinnego, który odbył się 3 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej! Ten wyjątkowy dzień był połączony z obchodami Dnia Dziecka, a na imprezie gościem honorowym był Pan Krzysztof Kuczaj, członek rady gminy, wraz z żoną.

Cała szkoła tętniła radością i energią, gdy nauczyciele włączyli się aktywnie w organizację różnorodnych atrakcji. Zabawy i gry na boisku sportowym Orlik prowadzili Panowie Karpierz i Kamiński, którzy zadbali o pełne emocji konkurencje dla naszych uczniów. Warto wspomnieć również o obecności popularnych postaci filmowych – Minionka i Kubusia, którzy towarzyszyli nam przez cały dzień. W ich postacie wcieliły się Panie Karpierz i Szynalik, a za organizację sesji zdjęciowej z nimi odpowiedzialna była Pani Ewelina Pitek, której zdjęcia możecie zobaczyć w fotogalerii pod artykułem. Na smakołyki także nie mogliśmy narzekać! Dziękujemy Paniom Jackowiec i Jarosz za pyszną watę cukrową, która cieszyła wszystkich słodkościami. Na boisku zagościły również szachy plenerowe, a o ich przebieg dbał Pan Draus – nasz nauczyciel matematyki. Grillowanie to nieodłączna część pikniku, a za jego sprawne prowadzenie odpowiedzialni byli Panowie Wcisło i Borowiecki. Pod ich czujnym okiem wszystkie kiełbaski smakowały wybornie! Podczas pikniku nie zabrakło również lodów, które można było nabyć za niewielką odpłatnością. Wspomniane lody oferowała nam firma Macieja Komenza. Dziękujemy za ich wsparcie i orzeźwienie w upalny dzień. Dodatkowe atrakcje, takie jak wóz strażacki czy dmuchane zjeżdżalnie, przyciągnęły tłumy dzieci. Serdeczne podziękowania należą się Panu Kuczajowi oraz strażakom, którzy uczynili tę imprezę jeszcze bardziej wyjątkową. Nie zabrakło również możliwości zaplatania warkoczyków a w rolę kreatywnych fryzjerek wcieliły się Panie Mrózek-Kotarska i Płoskonka. Dzięki ich cierpliwość i inwnecji twórczej nie jedna dziewczynka cieszy się z warkoczyków po dziś dzień. Malowanie twarzy było kolejną popularną atrakcją, a Paniom Godawskiej i Ziemianin należą się słowa uznania za piękne i kolorowe wzory. Całe wydarzenie było doskonale nagłośnione dzięki zaangażowaniu Pana Wcisło i Pani Karpierz. Ich profesjonalne podejście i umiejętności sprawiły, że wszyscy mogli cieszyć się muzyką i komunikatami przez cały piknik.

Wspaniałą atmosferę podczas pikniku uświetniły również firmy, które wsparły nasze wydarzenie. Dziękujemy firmie Aurora Company, FHU Kroll, Piekarni Rusnak oraz firmie Tymbark i AjkaMAT za ich hojność i wsparcie. W tym miejscu pamiętamy również o Urzędzie Gminy Mszana Dolna, który nieustannie wspiera nas w każdej podejmowanej inicjatywie.

Cały piknik był nie tylko świetną zabawą, ale również okazją do integracji, rozwijania pasji i spędzenia czasu w gronie rodzinnym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom i sponsorom za wspaniałe wspólne chwile!

#PiknikRodzinny #DzieńDziecka #SzkolaPodstawowa1MszanaGórna #WspólneSpotkanie #Integracja #Radość

Autor: Jarosław Draus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content