Początek roku szkolnego 2020/2021

Początek roku szkolnego 2020/2021

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Mszanie Górnej rozpoczęli nowy rok szkolny.

Wymogi sanitarne zmusiły Szkołę do ograniczonej formuły uroczystości. Na sali gimnastycznej gromadzili się wychowawcy najpierw starszych, potem młodszych klas. Wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu państwowego nadało wydarzeniu podniosły charakter.

Uczniowie i nauczycieli w maseczkach na twarzy wysłuchali krótkiego wystąpienia Dyrektora Szkoły, który serdecznie powitał wszystkich i życzył spokojnej i przede wszystkim zdrowej pracy i nauki. W swoim wystąpieniu Dyrektor nawiązał również do rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Następnie uczniowie udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami.

Dyrektor Jarosław Mazur

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content