Światowy dzień tabliczki mnożenia

Światowy dzień tabliczki mnożenia

🌟 W dniu 6 października obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia! 🧮🌍 W naszej szkole podstawowej to niezwykły dzień, pełen matematycznych wyzwań. Zawody w układaniu matematycznego domina, z działaniami z zakresu tabliczki mnożenia, dostarczyły uczniom nie tylko frajdy, ale i wiedzy. A to nie koniec niespodzianek! Nasza szkoła włączyła się również w akcję “Odblaskowa Szkoła”, dbając o bezpieczeństwo uczniów na drodze do i ze szkoły. Organizacją tych wyjątkowych obchodów zajęli się Anna Mrózek-Kotarska oraz Jarosław Draus. Dziękujemy za zaangażowanie i świetną zabawę! 🎉📚

#ŚwiatowyDzieńTabliczkiMnożenia #Matematyka #Edukacja #OdblaskowaSzkoła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content