Szkolna Liga Narciarska

Szkolna Liga Narciarska

Kolejne zawody szkolnej ligi narciarskiej

Kolejne dobre zawody uczniów klasy piątej.

 

Druga edycja Małopolskiej Ligi Narciarskiej odbyła się 17 stycznia na trasach narciarskich w Ptaszkowej, tym razem uczestnicy biegali techniką łyżwową. Bardzo dobrze pobiegł Łukasz Kraska, odważnie jechał w dół, szybko pokonał podbiegi, wystarczyło to do drugiego miejsca. Wygrał uczeń z Ptaszkowej na co dzień ćwiczący na tych trasach. Strata Łukasza do pierwszego miejsca była znacznie mniejsza niż na poprzednich zawodach, za to przewaga nad trzecim miejscem powiększyła się.Wśród dziewcząt szóste miejsce zajęła Antonina Wojtyczka – podobnie jak w Klikuszowej. W jej przypadku również strata do pierwszego miejsca zmniejszyła się. Dziewiąta była Adrianna Albrzykowska – był to dla niej pierwszy start w technice łyżwowej, na pewno następnym razem będzie lepiej. Przed nami teraz najważniejsze zawody – Mistrzostwa Województwa, również w Ptaszkowej. Wcześniej powinny odbyć się Mistrzostwa Powiatu, ale obecnie w Zalesiu brakuje śniegu, patrzymy na prognozę pogody. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content