Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021r. Msza Święta celebrowana przez ks. Mirosława rozpoczęła uroczystość zakończenia roku szkolnego w naszej szkole. W trakcie nabożeństwa dokonano poświęcenia przedszkolnego placu zabaw, którego realizacja dobiegła końca. Oficjalna część uroczystości zaczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Na sali gimnastycznej zgromadziła się cała społeczność szkolna –uczniowie , nauczyciele, pracownicy i rodzice. Wśród zaproszonych gości obecni byli p. Żaba Bolesław –Wójt Gminy oraz p.Dul Tomasz –Przewodniczący Rady Rodziców. Po Mszy Św. głos zabrał Dyrektor Szkoły, który pogratulował uczniom wyników i osiągnięć , podziękował nauczyciel i pracowników oraz rodzicom za pracę w tak nietypowym i trudnym roku szkolnym. Dyrektor Szkoły w towarzystwie zaproszonych gości wręczył najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem. Następnie uczniowie klasy ósmej zabawnym programem artystycznym pożegnali się ze szkołą. Z kolei uczniowie klasy siódmej wręczyli swoim starszym kolegom i koleżankom symboliczne upominki na szczęście i życzyli jak najlepszym osiągnięć w kolejnej szkole.

Dyrektor Szkoły mgr Jarosław Mazur

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content