Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

23 czerwca  uczniowie Naszej Szkoły uroczyście zakończyli kolejny rok szkolny. Najpierw wszyscy uczestniczyli w dziękczynnej Mszy Świętej prowadzonej przez ks. Mirosława. Po Mszy Świętej i wprowadzeniu sztandaru szkoły odbyło się uroczyste jego przekazanie  kolejnemu rocznikowi.

 Następnie głos zabrał Dyrektor Szkoły, który pogratulował wszystkim uczniom promocji do następnej klasy, a ósmoklasistom ukończenia szkoły. Podziękował nauczycielom za całoroczny wysiłek, cierpliwość oraz dążenie do jak najlepszych sukcesów. Szczególne podziękowania zostały skierowane do wychowawczyni ósmej klasy -p. Anny Mrózek – Kotarskiej, która nie kryła emocji i łez.

Dyrektor dziękował pracownikom administracji i obsługi, pielęgniarce szkolnej, pracownikom kuchni. Osobne podziękowania zostały wypowiedziane pod adresem Rodziców z przewodniczącym Rady Rodziców – p. Tomaszem Dulem, który towarzyszył podczas całej uroczystości. Dyrektor podkreślał zaangażowanie rodziców, pomoc w organizacji uroczystości, wycieczek i innych wydarzeń szkolnych. Na koniec swojego wystąpienia Dyrektor życzył i uczniom i nauczycielom spokojnych i bezpiecznych wakacji. Gratulacje dla uczniów i życzenia udanych wakacji złożył w imieniu wszystkich rodziców przewodniczący rady rodziców.

Kolejną częścią uroczystości było wręczenie najlepszym uczniom świadectw z wyróżnieniem oraz nagród. Potem uczniowie klasy ósmej słowem i kwiatami pożegnali się ze szkołą, ze swoim wychowawcą i innymi nauczycielami. Uczniowie klasy szóstej wręczyli swoim starczym kolegom i koleżankom sympatyczne upominki.

Po części wspólnej na sali gimnastycznej uczniowie i wychowawcy udali się na spotkania w klasach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content