Uroczystość pasowania przedszkolaków

W dniu 28.10.2020 roku w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej odbyła się uroczystość ‘’ Pasowania na przedszkolaka’’.

Dzieci dzielnie przez wiele dni uczyły się okolicznościowych wierszyków i piosenek, które zaprezentowały podczas uroczystości, dając tym samym dowód jak wiele już potrafią.

Po  części artystycznej  dzieci z wielkim przejęciem w obecności  P. Dyrektora Jarosława Mazura, swoich Pań i starszych kolegów  złożyły słowa przyrzeczenia i obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, słuchać pań i pomagać innym. Następnie P. Dyrektor dokonał symbolicznego pasowania każdego przedszkolaka swoim czarodziejskim ołówkiem.

Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i kolorowe baloniki oraz pozowały do okolicznościowych zdjęć.

mgr Anna Godawska, mgr Ewelina Pitek, mgr Wioletta Jarosz