Zagórzańskie Dziedziny w naszej szkole.

Zagórzańskie Dziedziny w naszej szkole.

Warsztaty międzykulturowe

 Z warsztatami międzykulturowymi przyjechały do naszej szkoły panie – przedstawicielki Stowarzyszenia Kierunek Przyszłość oraz marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny.

 

Pani Kasia ze Studia Ruchu z Mszany Dolnej rozgrzała dzieci ZUMBĄ, a Panie Ela  i Kasia  – „Zagórzańscy Pasjonaci Stowarzyszenia Rękodzielników” – przeprowadziły warsztaty pod tytułem ,, Zagórzańskie Dziedziny zamknięte w ozdobach pachnących łąką”. Zapach siana roznosił się po szkole, przywołując tęsknotę za latem i wakacjami.

Bardzo dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas, dobrą zabawę i nowe umiejętności

W warsztatach wzięli udział nasi wolontariusze z klas V – VIII wraz z koleżankami i kolegami z Ukrainy. Wszystkich pochłonęła praca, a efekt końcowy można zobaczyć w galerii. Uczestnicy warsztatów otrzymali  certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności.

 

   Anita Ziemianin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content