Akcja “Ogród szkolny”

Akcja “Ogród szkolny”

Akcja "Ogród Szkolny"

 Wolontariat szkolny wykorzystując piękną jesienną pogodę,  zadbał o otoczenie szkoły i dokonał  nasadzeń w ogrodzie przyszkolnym. Uczniowie z kl. VII i VIII wraz z opiekunem  posadzili różnorodne kwiaty i krzewy. Powstaje nowy ogród skalny (nad którym jeszcze musimy popracować).  Wszystko to było możliwe nie tylko dzięki pracowitości wolontariuszy, ale również dzięki darczyńcom  tych pięknych roślin. Bardzo za nie dziękujemy:  p. Magdalenie Uchacz, p. Bogumile Wojciaczyk  oraz Urzędowi Gminy Mszana Dolna.

 Mamy nadzieję, że posadzone krzewy i kwiaty upiększą nasz szkolny teren i będą cieszyć oczy. Będziemy o nie dbać i pielęgnować, gdyż wiemy jak ważna jest przyroda w naszym życiu. Jesteśmy częścią środowiska i chroniąc ją przed zniszczeniem, dbamy o własne miejsce zamieszkania.                                                                                                                          Anita Ziemianin 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content