Dzień gier planszowych

Dzień gier planszowych

Międzynarodowy dzień Matematyki

Jak co roku 14 marca przypada święto matematyki. Tym razem uczniowie i nauczyciele naszej szkoły chcąc włączyć się w obchody tego święta postanowili zorganizować dzień gier planszowych. 

W obchodach tego dnia udział wzięli wszyscy uczniowie z klas od jeden do osiem. Zabawa była cudowna i wszyscy w tym dniu wychodzili ze szkoły radośni i szczęśliwi. 

Przypomnijmy w tym miejscu, że planszówkowe rozgrywki to nie tylko sposób na relaks i ciekawą rozrywkę, ale także zajęcie, które wspiera rozwój naszej wiedzy i wyobraźni. To prawdziwy sport intelektualny, angażujący kluczowe obszary naszego myślenia, takie jak: pamięć, planowanie, dedukcja, czy liczenie. A co najważniejsze, spotkanie przy grach planszowych to idealna, łącząca pokolenia okazja do spędzenia czasu z innymi ludźmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content