I Turniej Szachowy w naszej szkole

I Turniej Szachowy w naszej szkole

I Turniej Szachowy o puchar dyrektora

Po całorocznych zajęciach koła szachowego nadszedł czas na sprawdzenie umiejętności naszych małych szachistów.
W dniu 1 czerwca z okazji “Dnia Dziecka” w naszej szkole odbył się I turniej szachowy o puchar Dyrektora Szkoły. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród najmłodszych uczestników. W zawodach wzięło udział 20 uczniów począwszy od klasy I a skończywszy na uczniach klasy VIII.

Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, a puchar w tym roku trafił w ręce ucznia klasy IV Grzegorza Tromiczak, miejsce drugie zajął uczeń klasy III Jan Grzędziak, a z III miejsca cieszyła się uczennica klasy VII Natasza Wojciaczyk.

Wszystkim uczestnikom  serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na szachownicach.

Organizator turnieju: mgr Jarosław Draus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content