II Edycja Turnieju Szachowego

II Edycja Turnieju Szachowego

II Edycja Turnieju Szachowego - Michał Tromiczak triumfuje!

Wspaniała atmosfera, emocje na szachownicach i zdumiewające umiejętności uczniów – to wszystko mogliśmy zobaczyć podczas II Edycji Turnieju Szachowego, która odbyła się niedawno w naszej szkole. Tym razem to Michał Tromiczak, uczeń klasy III, zapisał swoje imię w historii turnieju, zdobywając pierwsze miejsce wśród utalentowanych szachistów.

Wspomnijmy dziś, że II Edycja Turnieju Szachowego była owocem ciężkiej pracy i zaangażowania uczniów, którzy uczestniczyli w zajęciach koła szachowego prowadzonego przez naszego wspaniałego nauczyciela, Pana Jarosława Drausa. To właśnie dzięki jego profesjonalnemu prowadzeniu, pasji do szachów i umiejętnościom, nasi uczniowie mogli doskonalić swoje umiejętności i rozwijać się w tej fascynującej grze.

Pragniemy również podkreślić, że sukcesy uczestników II Edycji Turnieju Szachowego nie byłyby możliwe bez wsparcia naszego sponsora, firmy AjkaMAT – platformy kursów internetowych z matematyki dla uczniów szkół średnich i studentów. Dzięki ich hojności, uczestnicy turnieju otrzymali fantastyczne nagrody, które dodatkowo podniosły rangę tego wydarzenia.

Turniej nie tylko dostarczył nam niezapomnianych emocji, ale również pokazał, jak istotną rolę odgrywają koła zainteresowań w rozwijaniu pasji i talentów naszych uczniów. Szachy, jako gra logiczna, nie tylko doskonale rozwijają umiejętność myślenia strategicznego, ale także uczą wytrwałości, koncentracji i zdrowej rywalizacji.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy turnieju – Michałowi Tromiczakowi, oraz wszystkim uczestnikom, których w tym roku było naprawdę dużo o aż 32 uczniów, którzy udowodnili, że szachy to nie tylko gra, ale także forma rozwoju i wspaniała przygoda. Dziękujemy również Panu Jarosławowi Drausowi za jego nieocenione wsparcie i trud włożony w rozwijanie pasji szachowej wśród naszych uczniów.

Koło szachowe i II Edycja Turnieju Szachowego to doskonałe przykłady, jak zaangażowanie, determinacja i wsparcie mogą przynieść wspaniałe efekty. Cieszymy się, że nasza szkoła staje się miejscem, gdzie pasje i talenty naszych uczniów mają okazję rozkwitać i świecić jak najjaśniej.

Gratulacje dla wszystkich uczestników i życzymy im dalszych sukcesów na szachownicy i poza nią!

A oto pełna lista naszych zwycięzców:

w kategorii dla uczniów kl. I – III

 • I miejsce – Michał Tromiczak
 • II miejsce – Bartłomiej Niedośpiał
 • III miejsce – Jakub Dudzik
 • IV miejsce – Bartosz Złydaszyk
 • V miejsce – Anita Wojciaczyk
 • VI miejsce – Piotr Kamiński

w kategorii dla uczniów kl. IV – VIII

 • I miejsce – Jan Grzędziak
 • II miejsce – Grzegorz Tromiczak
 • III miejsce – Dawid Wojtyczka
 • IV miejsce – Bartłomiej Uchacz
 • V miejsce – Zuzanna Kijek
 • VI miejsce – Max Dudzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content