Konkurs plastyczny KRUS

Konkurs plastyczny KRUS

„Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”.

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”.

Jednym z działań prewencyjnych na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i rolniczym chorobom zawodowym jest organizacja konkursu dla uczniów wiejskich szkół podstawowych, promującego pozytywne zachowania związane z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego.

  W tym roku zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania upadkom osób pracujących i przebywających w gospodarstwach rolnych. 

  Jak co roku uczniowie z naszej szkoły wzięli udział konkursie plastycznym. W sumie wysłaliśmy 5 prac, które wykonali uczniowie z  klas I, II, III, IV i VII. Wyróżnienie w konkursie otrzymały uczennica klasy IV Oliwia Sarna oraz uczennica klasy VII Weronika Jarosz. 

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                                                                                                   Anna Mrózek-Kotarska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content