“Oblaskowa szkoła” w SP1 w Mszanie Górnej

“Oblaskowa szkoła” w SP1 w Mszanie Górnej

Finisz akcji "Odblaskowa Szkoła"

W ostatni dzień października, w godzinach wieczornych na boisku sportowym “Orlik” miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Organizatorzy szkolnej akcji wojewódzkiego konkursu “Odblaskowa Szkoła” zaplanowali ostatnie działanie – rozgrywkę szachową  “odblaskowo”.  W imprezie obok uczniów i nauczycieli szkoły uczestniczyli również przedstawiciele władz samorządowych Gminy – Radna Gminy Mszana Dolna p. M. Majda , Dyrektor ZEAS w Gminie Mszana Dolna p. A Chorągwicka, Sołtys wsi Mszana Górna p. S. Kuczaj ,  przedstawiciele OSP z Mszany Górnej. Nie zabrakło także  rodziców z p. T. Dulem  przewodniczącym RR na czele. Na początku zabrał głos Dyrektor Szkoły, który powitał wszystkich zebranych i przedstawił ideę tego niecodziennego wieczoru. Rozgrywkę szachową przeprowadził p. Draus J. nauczyciel matematyki i pasjonat szachów. Wszyscy doskonale się bawili, ale najistotniejsze przesłanie wydarzenia, to jakie znaczenie w wieczornej porze dla naszego bezpieczeństwa mają odblaski – podkreśliła p.Mrózek – Kotarska A. pomysłodawca i koordynatorem szkolnej akcji “Odblaskowa Szkoła”. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawował p. Budacz J. z TV28 limanowa.

Wszystkich uczestnikom serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content