Odblaskowa Szkoła

Odblaskowa Szkoła

              „Odblaskowa Szkoła” edycja 2023

 

     Chcąc zwiększać świadomość uczniów  i  środowiska lokalnego w zakresie bezpieczeństwa na drogach, Szkoła Podstawowa nr 1 w Mszanie Górnej,  przystąpiła do kolejnej edycji konkursu „Odblaskowa szkoła”.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi pedagogów, rodziców i opiekunów na konieczność kontrolowania ustawowego obowiązku korzystania z elementów odblaskowych i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym.

Udział w nim daje możliwość wykazania, że szkoła nie tylko uczy, ale również dba  o bezpieczeństwo uczniów, zwłaszcza w drodze do i ze szkoły. Każdy przechodząc koło budynku Naszej Szkoły będzie wiedział, że jesteśmy ODBLASKOWI w 100%.

                                                                                                                                                                          Anna Mrózek- Kotarska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content