Odblaskowa szkoła -spotkanie z seniorami.

Odblaskowa szkoła -spotkanie z seniorami.

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Mszanie Górnej na spotkaniu z Policją w Szkole Podstawowej nr 1

W dniu 20 października w naszej szkole odbyło się spotkanie z Policjantką Panią Agnieszką Kot. Tematem  było bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym. W spotkaniu oprócz uczniów klas młodszych naszej szkoły uczestniczyli zaproszeni podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Mszanie Górnej, wśród których jest spore grono seniorów. Pani Policjantka przypomniała zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zwróciła uwagę na konieczności  zakładania odblasków zwłaszcza po zmroku. Aby zaakcentować tematykę potkania uczniowie założyli kamizelki odblaskowe, a zaproszeni goście, których było aż czterdziestu otrzymali odblaski- zawieszki. Dzisiejsze spotkanie było prawdziwą lekcją  o bezpieczeństwie, które mamy nadzieję  zaowocuje w przyszłości. Za pomoc  w pozyskaniu odblasków podziękowania składamy p. Jadwidze Borowieckiej. 

                                                                                                                   Anna Mrózek-Kotarska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content