Powiatowe IMS w Szkolnej Indywidualnej Lidze LA

Powiatowe IMS w Szkolnej Indywidualnej Lidze LA

Dwa starty - dwa złote medale.

Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w lekkiej atletyce rozegrano w piątek, 7 października w Mszanie Dolnej. Do skoku w dal zgłoszono 25 dziewcząt, w tym gronie była Nikola Kucharzak z naszej klasy ósmej. Pomimo zmęczenia biegiem przełajowym z dnia poprzedniego pewnie wygrała konkurs, w najlepszej próbie uzyskując 4,24m. Każdy z jej trzech skoków dałby jej pierwsze miejsce. Ale rekord życiowy, ustanowiony w Krakowie to 4,69m.

W biegu na 600m Emilia Grzędziak rywalizowała z trzynastoma rywalkami. Odniosła zdecydowane zwycięstwo – jako jedyna pobiegła poniżej 2 minut – 1,55,39. Również rekord życiowy nie został poprawiony – z powodu zmęczenia startem dzień wcześniej w Nowym Targu.

Życzymy naszym mistrzyniom pobicia rekordów na wiosnę i prosimy działaczy sportowych aby nie planowali zawodów sportowych w tak krótkim odstępie czasowym.

                                                                                                                                                                          Krzysztof Jarosz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content