rok szkolny 2022/2023 rozpoczęty

rok szkolny 2022/2023 rozpoczęty

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej  w Mszanie Górnej rozpoczęli nowy rok szkolny 2022/2023. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta prowadzona przez ks. Mirosława, podczas której poświęcone zostały tornistry pierwszoklasistów. Następnie przy sztandarze szkoły odśpiewano uroczyście hymn narodowy. Dyrektor Szkoły powitał serdecznie wszystkich zebranych – uczniów, nauczycieli, pracowników i rodziców, przedstawił organizację pracy szkoły w bieżącym roku. W szkole uczyć się będzie 108 uczniów w klasach 1-8 oraz 53 dzieci w oddziałach przedszkolnych. W dalszej części wystąpienia  nawiązał do wydarzeń związanych z kolejną rocznicą wybuchu II wojny światowej. Głos zabrał również przewodniczący Rady Rodziców, który życzył uczniom i nauczycielom spokojnej i wytrwałej pracy w rozpoczynającym się roku szkolnym. Po uroczystej części na sali gimnastycznej, uczniowie w towarzystwie swoich wychowawców udali się do klas lekcyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content