Spotkanie z Policjantem ..

Spotkanie z Policjantem ..
W trosce o bezpieczeństwo- spotkanie z Policją.
W dniu 17.10. 2023 uczniowie i przedszkolaki SP1 w Mszanie Górnej uczestniczyły w spotkaniu z Panem Policjantem. Uczniowie podzieleni zostali na dwie grupy: przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 oraz uczniowie klas 4-7. Na spotkanie przyszli również zaproszeni Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Mszanie Górnej. Zaplanowane spotkanie miało charakter prewencyjny i dotyczyło odpowiedzialności karnej nieletnich oraz bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. Podczas spotkania Pan Policjant podkreślił również ogromne znaczeni noszenia odblaskowych elementów. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, słuchając i zadając pytania związane z tematem bezpieczeństwa. Na zakończenie spotkań wszystkie dzieci zarówno oddziałów szkolnych i przedszkolnych otrzymały odblaskowe zawieszki, a zaproszeni goście ,wśród których jest wielu seniorów otrzymali odblaskowe opaski. Został również przeprowadzony krótki quiz wiedzy o przestrzeganiu przepisów drogowych. Nie zabrakło również pamiątkowego zdjęcia z Panem Policjantem.                                                                                                                                 Anna Mrózek -Kotarska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content