Strażnik Bezpieczeństwa Blaskuś.

Strażnik Bezpieczeństwa Blaskuś.
Wycieczka klasy IV i V  do Bazy Szkoleniowo- Wypoczynkowej “Lubogoszcz”.

 W dniu 28.09 klasy 4 i 5 w raz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę pieszo- turystyczną,  której celem była Baza Lubogoszcz. Ubrani w kamizelki odblaskowe , jak na prawdziwych, dbających o bezpieczeństwo turystów przystało, wyruszyliśmy  w drogę.  Wędrówkę  rozpoczęliśmy w Kasince Małej, czarnym szlakiem, który prowadzi na szczyt Góry Lubogoszcz, a nas doprowadził do wspomnianej wcześniej bazy. Po krótkim oddechu i czynnościach organizacyjnych wpadliśmy w wir super zabawy. Były gry towarzyskie i integracyjne, zabawy na placu zabaw,  gra terenowa z zaszyfrowanymi zadaniami oraz ognisko z kiełbaskami i pieczonymi piankami na deser. Czas tak szybko upłynął, że nawet nie zorientowaliśmy się, że musimy wracać. Spakowaliśmy plecaki, posprzątaliśmy,  podziękowaliśmy za gościnę i ruszyliśmy w drogę powrotną. W Kasince czekał już na nas bus, którym o 14: 15 wróciliśmy zmęczeni , ale szczęśliwi do szkoły, gdzie przywitał nas Nasz Strażnik Bezpieczeństwa BLASKUŚ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content