Szkolne Koło Wolontariatu.

Szkolne Koło Wolontariatu.

Spotkanie wolontariuszy.

 15.06.2023 r. przedstawiciele Szkolnego Wolontariatu wraz z opiekunem wzięli udział w Spotkaniu Wolontariuszy z terenu Gminy Mszana Dolna. Gospodarzami wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 2 w Kasinie Wielkiej, która niezwykle gościnnie przyjęła wszystkich uczestników. O pięknych ideach wolontariatu mówił w swoim wystąpieniu p. Wójt Bolesław Żaba, a także Dyrektor Szkoły p. Zbigniew Jarosz. Następnie wręczyli przedstawicielom szkół dyplomy uczestnictwa w warsztatach oraz podziękowania za podejmowany trud.
Spotkanie upłynęło w niezwykle miłej atmosferze. Wolontariusze poprzez zabawę uczyli się jak bawić innych.
 Opiekun szkolnego koła – Anita Ziemianin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content