Warsztaty teatralne dla dzieci z Ukrainy.

Warsztaty teatralne dla dzieci z Ukrainy.

Warsztaty teatralne dla dzieci z Ukrainy.

    Na przełomie kwietnia i maja b.r. odbyło się w naszej szkole sześć dwugodzinnych spotkań przeznaczonych dla dzieci z Ukrainy. Fundacja Wspierania Rozwoju Lokalnego z siedzibą w Mszanie Dolnej zainicjowała przeprowadzenie warsztatów teatralnych z nauką języka polskiego. Prowadzący, pan Cezary Skrocki z Teatru Chrząszcz w Trzcinie z Rabki Zdroju zadbał o twórczą atmosferę oraz wiele okazji do wzbogacania własnej ekspresji. Uczniowie mogli doskonalić język polski pod względem wyrazistości, barwy i siły głosu. Doskonalili również umiejętność twórczego komunikowania się, a także współpracy.

                                                                                                                                                                                                        Anna Juzuń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content