Wiosna, Wiosna, ach to ty….

Wiosna, Wiosna, ach to ty….

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole!

Wiosna, Wiosna, Wiosna, ach to Ty…..

21.marca przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły witali wiosnę.
Dzieci z grupy Misie oraz zerówki pięknie ubrane w wiosenne kolory, wykonały prace grupowe pt.: “Pani Wiosna”. Następnie korzystając z mapy, szukali listów, które zostawiła im Pani Wiosna oraz wykonywali zadania w nich zawarte, dzięki czemu dowiedzieli się jakie mamy oznaki wiosny. Poznawali kwiaty, które rosną wiosną oraz malowali farbami piękne wiosenne obrazki. Nie zabrakło również śpiewania piosenek o wiośnie 🙂
Klasy 1-8 świętowały przybycie Wiosny poprzez udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez SU:
1. Wiosenna Miss i Mister,
2. Dzień w wiosennych kolorach i w skarpetach nie do pary,
3. Wiosenny makijaż
4. Dzień bez plecaka
5. Sportowa rywalizacja w dyscyplinach nieoczywistych – wyścigi rydwanów, Master Chef, wyścig z balonem, atak kosmitów itp…
Bardzo było wesoło i kolorowo. Dziękujemy serdecznie Panu Dyrektorowi, który zasponsorował słodkości na ten dzień.   (więcej zdjęć na facebooku szkoły).                                                                                                                  Opiekun SU -Agnieszka Karpierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content