Wycieczka do Parku Trampolin w Krakowie.

Wycieczka do Parku Trampolin w Krakowie.

14 czerwca 2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej wraz z opiekunami w ramach kółka regionalnego wybrali się do Parku Trampolin oraz kina do Krakowa. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołów klasowych oraz zacieśnianie relacji  koleżeńskich.
Na terenie parku znajdują się: trampoliny kwadratowe, prostokątne, sześciokątne, trampoliny z koszami, basen z gąbkami. Przed wejściem na główną halę dzieci miały rozgrzewkę pod okiem profesjonalnych trenerów. Prawidłowo przeprowadzone ćwiczenia są niezbędne, aby uniknąć kontuzji.  Po rozgrzewce, pod okiem instruktorów, uczniowie wykonywali ciekawe ćwiczenia, grali w zbijaka, a nawet próbowali robić salta. Dużą frajdą było zjeżdżanie na pontonach. Pobyt w parku trampolin okazał się dla uczniów świetną zabawą. Kino również było wielką atrakcją. Dzieci z zainteresowaniem oglądały seans. Było wiele śmiechu i radości. Zmęczone i radosne wróciły do domu.                          Jadwiga Borowiecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content