Wycieczka klasy IV

Wycieczka klasy IV

Wycieczka klasy IV do Ludźmierza

WYCIECZKA KL. IV DO LUDŹMIERZA I NA BACHLEDÓWKĘ

26 października kl. IV wraz z wychowawcą odwiedziła Ludźmierz,  a w nim sanktuarium Matki Bożej „Gaździny Podhala”, oraz piękny ogród różańcowy. Dzieci poznały historię tego miejsca i wiele ciekawostek z nim związanych. Następnym punktem był wyjazd  na górę Bachledówka w Czerwiennem,  gdzie na tle przepięknej panoramy Tatr było zarówno coś dla ducha,  jak i dla ciała.  Uczniowie poznali miejsce, do którego tak często przyjeżdżał i tak ukochał błogosławiony prymas Stefan Wyszyński.                                                                                                                                                      W ogrodowej altanie dzieci posiliły się kiełbaskami z grilla, domowymi bułkami i pyszną herbatą przygotowaną przez siostry zakonne. Były również gry i zabawy terenowe.  

To był bardzo radosny  i udany dzień.                                   

                                                                            Anita Ziemianin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content