Odblaskowa Szkoła 2022

Odblaskowa Szkoła 2022

odblaskowa szkoła

 

 

Coraz większymi krokami zbliża się jesień, już dostrzegamy zmiany w pogodzie. Szybciej zapada zmierzch, dni są szare i mgliste. To doskonała okazja, by przypomnieć sobie jak ważna zwłaszcza w tym okresie, jest widoczność na drodze.

Chcąc zwiększać świadomość uczniów  i  środowiska lokalnego w zakresie bezpieczeństwa na drogach, Szkoła Podstawowa nr 1 w Mszanie Górnej,  przystąpiła do kolejnej edycji konkursu „Odblaskowa szkoła”.

Pierwszą inicjatywą podjęta w ramach akcji , było zaangażowanie dzieci uczęszczających na zajęcia świetlicowe, do wykonania kilkumetrowego plakatu promującego bezpieczne poruszanie się na drogach. Efekty pracy małych rączek można obejrzeć na załączonych  zdjęciach.

                                                                             Anna Mrózek- Kotarska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content