ZSP w Mszanie Dolnej

ZSP w Mszanie Dolnej

Dni otwarte w ZSP

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Inż. Józefa Marka w Mszanie Dolnej po raz kolejny zorganizował dni otwarte. 12 kwietnia   br. uczniowie kl.VIII wraz z wychowawcą i doradcą zawodowym odwiedzili  mszańską placówkę, gdzie mogli poznać ciekawą ofertę edukacyjną szkoły i realizowane przez nią przedsięwzięcia.

Przybyłych gości powitała Pani wicedyrektor Maria Olszewska oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy przygotowali materiały informacyjne i reklamowe, a także ciekawą prezentację multimedialną zawierającą m.in. kierunki kształcenia na przyszły rok szkolny oraz sposób rekrutacji. Następnie rozpoczęło się zwiedzanie szkoły – z punktu informacyjnego gospodarze kierowali zainteresowanych do poszczególnych klas tematycznych, gdzie każdy znalazł coś dla siebie.

Na szkolnym korytarzu duże zainteresowanie wzbudzał ekran, na którym w formie elektronicznej zaprezentowano “migawki z życia szkoły”. Znalazły się tam zdjęcia z najważniejszych wydarzeń ostatnich kilku lat barwnej historii placówki. Podczas „Drzwi Otwartych” w ZSP w Mszanie Dolnej mury szkoły rozbrzmiewały wesołym gwarem.

Liczni goście mieli okazję nie tylko zwiedzić szkołę i zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2022/2023, ale przede wszystkim zaobserwować bogate życie Zespołu, a tym samym również miło i aktywnie spędzić czas.

Dla wszystkich gości organizatorzy przygotowali  pyszne kiełbaski, które w tym dniu smakowały bardzo smakowicie. Dziękujemy za miłe przyjęcie.                                                                                                                                                Jadwiga Borowiecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content